
Przesilenie Letnie to czas, by zabłysnąć!
Poczuj, jak to jest promieniować prosto z SERCA wewnętrznym blaskiem, który czuć i widać na zewnątrz.
To proste i jednocześnie głębokie, wielkie i takie dobre.
Każdy może tego doświadczyć.
Jeśli potrafisz poczuć własne światło - inni również je odczują. To właśnie okazja do tego, aby sobie przypomnieć kim jesteś, kim zawsze byłeś, byłaś… i już nie zapomnieć NIGDY.
Od czasów starożytnych przesilenie letnie było uważane za jeden z najpotężniejszych i najważniejszych momentów w roku.
Dla tych, którzy są wrażliwi na świat natury i z nim połączeni, jest to oczywiste. Naturą Ludzką jest surfować po falach energii jakie przynosi dla nas Kosmos, a w nim SŁOŃCE - największy ludzki akumulator. To czas głębokiej odnowy… niezwykłe okno na błogą, medytacyjną świadomość.
Tegoroczne przesilenie letnie stanowi okazję, by wykorzystać wiatr zmian i skierować swoje żagle ku życiu większemu, niż mogliśmy sobie wyobrazić jeszcze rok temu.
Zapraszamy Cię w podróż, która pomoże Ci uwolnić Twoją siłę życiową i wznieść każdy aspekt Twojego życia na wyższy poziom. Podróż dla głębokiej odnowy, klarowności oraz aktywacji drzemiących w tobie sił życiowych.
To doświadczenie w studio Strefy Bycia - osobiście i online - obejmuje intensywne praktyki oddechowe, Jogę Kundalini oraz głęboką medytację. Popracujemy też z dźwiękiem - własnym i świętych instrumentów.
Celem jest oczyszczanie kanałów energetycznych - mentalnych i fizycznych, zbudowanie wewnętrznego blasku i ciała promiennego, aby świecić jak słońce w swojej autentyczności.
Wydarzenie jest przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych praktyków, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, pogłębić połączenie z praktyką jogi, objąć swoją wielowymiarowość i wskoczyć na falę wznoszącą.
Przyjdź niezbyt mocno najedzony, w czasie praktyki będą przerwy podczas których zaleca się raczej posiłki płynne lub picie wody - to naprawdę wystarczy.
Nawet jeśli nigdy, przenigdy nie spotkałaś/praktykowałeś jogi po prostu przyjdź i sprawdź…
Może się okazać, że dla Ciebie ta praktyka niesie w sobie wielkie dary.
🗓️ Termin: 21 czerwca 2026
⏰ Czas: 11:00 – 17:00
💳 Koszt: 390 PLN - bilet https://strefabycia.wod.guru/karnety
🅿️ Miejsce: Strefa Bycia, ul. Człuchowska 66, Warszawa
Warsztat prowadzi ANNA MATUSZKIEWICZ
Nauczycielka jogi klasycznej (Kundalini, Nidra), medytacji i pracy z oddechem, dźwięko i bioenergoterapeutka. Certyfikowana przez Kundalini Research Institute (KRI) i Yoga Alliance, reprezentuje w Polsce międzynarodową szkoły jogi i ajurwedy Ajai Alai Awakening.
W swojej pracy wspiera ludzi poprzez:
- pracę z ciałem - uelastycznianie, oczyszczanie i wzmacnianie,
- pracę z energią witalną - harmonizację i regenerację układu nerwowego oraz hormonalnego,
- pracę wgladową indywidualną i dla par, rozbrajanie mentalnych blokad i ograniczających schematów
- pracę z traumami zapisanymi w ciele (TRE, techniki somatyczne, bioenergoterapia).
Założycielka Strefy Bycia - szkoły jogi i naturopatii.
